To wszystkie miejsca, które chciałam Wam przekazać w tym poście. Mam nadzieję, że będą Wam służyć i zainspirujecie się do tworzenia zdjęć. 

 

Jeśli chcecie podzielić się swoimi miejscami - wrzućcie lokalizację w komentarzu. Stwórzmy miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie.

https://goo.gl/maps/Tu5wVLpvwuLRpiBY9 - dokładna lokalizacja miejsca

 

Słoneczniki w Osieku Jasielskim

 

Ostatnie miejsce, które chcę Wam zaprezentować to piękne słoneczniki. Poza lokalizacją, którą dodałam słoneczniki są jeszcze po lewej stronie drogi, gdy  jedziemy do Nowego Żmigrodu. Jeśli zdecydujecie się na sesję w tym miejscu - dbajcie o nie, nie wchodźcie głęboko w słoneczniki. Starajcie się, aby zdjęcia były wykonywane na łące. Przekazuję Wam to miejsce pod warunkiem, że będziecie je szanować.

Ósme miejsce na sesję zdjęciową na Podkarpaciu

Siódme miejsce na sesję zdjęciową na Podkarpaciu

https://goo.gl/maps/QvMRPu6zx4yRdqdT6 - dokładna lokalizacja miejsca

 

Las w Gorajowicach

 

Kolejne miejsce, które znajduje się niedaleko winnicy w Jaśle. Często je wybieram do sesji portretowych. Powyższe zdjęcia są z jednego miejsca, ale cały las jest warty odwiedzenia. Często jest otulony magiczną mgłą, co najbardziej zwróciło moją uwagę. Trzeba przeskoczyć małą rzekę, żeby się tam dostać, ale każdy powinien dać sobie radę.

https://goo.gl/maps/Kfz6oFjZfwP6zfrB9 - dokładna lokalizacja miejsca

 

Centrum Biecza(Małopolska)

 

Zdjęcia robiłam w tym miejscu tylko raz, ale byłam bardzo zauroczona okolicą i bardzo chętnie stworzyłabym tam coś nowego. Sesji z Gabi i Grześkiem niestety nie ma na blogu. 

Szóste miejsce na sesję zdjęciową na Podkarpaciu

https://goo.gl/maps/SavVf4BBJNWqPVth7 - dokładna lokalizacja miejsca

 

Więcej zdjęć z Sabiną - tutaj.

 

Górka w Kołaczycach

 

Kolejny punkt widokowy, który uwielbiam. Znalazłam się tam ze zwykłej ciekawości. W wieku nastoletnim często chodziłam po jakichś polanach, szukając miejsc na sesję lub po prostu, żeby się przejść. Jadąc samochodem pomyślałam, że musi to być super miejsce. Pewnego dnia wybrałam się tam z koleżanką. Bardzo mi się spodobało, więc następnym razem wzięłam ze sobą aparat. 

Piąte miejsce na sesję zdjęciową na Podkarpaciu

https://goo.gl/maps/a4bRx2ssJPv2AsE89 - dokładna lokalizacja miejsca

 

Więcej zdjęć z sesji z Kingą i Rafałem - tutaj.

 

Winnica Jasło

 

A dokładniej okolice winnicy. Powyższe zdjęcia zrobiłam jadąc trochę dalej w stronę Gorajowic. To często wybierane przeze mnie miejsce. ze względu na widoki. Tak jak wspominałam lubię pagórki i wzgórza. To jedno z nich z panoramą na miasto. Wieczorową porą jest jeszcze bardziej klimatycznie, możecie to sprawdzić klikając na link do większej ilości zdjęć z powyższej sesji.

Czwarte miejsce na sesję zdjęciową

https://goo.gl/maps/rCE7drEMPGFQJys3A - dokładna lokalizacja miejsca

Więcej zdjęć z tej sesji znajdziecie - tutaj.

 

Wodospad w Iwli

 

Tak, wodospad znajduje się w miejscowości Iwla. Gdy dowiedziałam się o tym miejscu zdziwiła mnie jego nazwa i myślałam, że to jakiś błąd. Jak się okazało jednak nie. Jak się tam dostać? Parkujemy przy drodze głównej i idziemy ścieżką obok gospodarstw do pobliskiego lasku. Proponuję użyć mapy, aby tam trafić, bo można się pogubić bez. Jest to bardzo urokliwe miejsce z niesamowitym światłem. Powyższe zdjęcia z Państwem Kmiecik wyszły niespodziewanie magicznie. Bardzo polecam, aby się tam wybrać, nawet rekreacyjnie. Za drugim razem będąc tam spotkałam parę młodą na sesji ślubnej. Ciekawostka - Pani fotografująca ich była trochę przerażona i spadła jej lampa do wody. Pomogłam jej ją odzyskać, wtedy po włączeniu działała, mam nadzieję, że działa do dzisiaj. 

Trzecie miejsce na sesję zdjęciową na Podkarpaciu

Drugie miejsce na sesję zdjęciową na Podkarpaciu

https://goo.gl/maps/sZ8obkj66XoTiRy4A - dokładna lokalizacja miejsca

 

Bieszczady

 

Chyba nikogo nie zdziwię, że to miejsce się tutaj pojawiło? Idealne na sesję ślubną lub zwykłą, portretową. Co prawda trzeba być choć trochę miłośnikiem gór, aby się tu wybrać, ale dla takich widoków jak najbardziej warto. 

Osobiście w Bieszczadach byłam już kilka razy i przeważnie to ja planowałam trasę do przejścia. Dlatego mogę być Waszym fotografem i przewodnikiem jednocześnie. Uwielbiam planować takie rzeczy i już mam pewne rozeznanie ile czasu mogłoby nam wszystko zająć. Z przyjaciółką przeważnie wybieramy około 20km do przejścia. Marzę, aby kiedyś zrobić tam sesję ślubną pod gwieździstym niebem. 

https://goo.gl/maps/sQwxQKGLZM7EuY9z6 - dokładna lokalizacja miejsca

Więcej zdjęć z sesji z Pauliną - tutaj.

Więcej zdjęć z Karoliną i Damianem - tutaj.

 

Stawy w Ujeździe

 

To zdecydowanie najczęściej wybierany plener przeze mnie. Mam szczęście, że niedaleko mieszkam. Stawy powstały z powodu ingerencji człowieka, a ich ilość wciąż się powiększa. Na mapie jest widocznych pięć stawów. Najlepszą porą, aby wybrać się na zdjęcia jest zachód lub wschód Słońca. 

Za każdym razem efekt sesji zdjęciowej jest inny. W tamtym roku chciałam zorganizować sesję stylizowaną, ale w końcu nie doszło do skutku. Mam nadzieję, że w tym roku to nadrobię.

 

Pierwsze miejsce na sesję zdjęciową na Podkarpaciu

TOP 8 miejsc na sesję zdjeciową na podkarpaciu
18 lutego 2021

TOP 8 miejsc na sesję zdjęciową na Podkarpaciu

Cześć!

Witam Was z całkiem innym artykułem niż dotychczas. Nie będzie zdjęć tak jak zazwyczaj. Chciałabym podzielić się z Wami moimi ulubionymi miejscami na Podkarpaciu, gdzie przeważnie wykonuję swoje sesje zdjęciowe. Niektóre miejsca świetnie nadadzą się na te zwykłe sesje jak i sesje ślubne. Podam Wam dokładne współrzędne żebyście łatwo mogli trafić. Większość z nich znajduje się niedaleko mojego domu rodzinnego.  

Dodam, że uwielbiam wysokie plenery(pagórki i wzgórza) oraz miejsca z widokiem na miasto. Przejdźmy do pierwszej mojej propozycji.

 

 

Fotograf ślubny Śląsk Rose&Art

Rose&Art Różane kadry

Kraków, fotograf narzeczeńska

Rose&Art Róża Czajka

NIP: 6852341539 38-212 Brzyska, Brzyska 19a

Wszystkie prawa zastrzeżone. 

Fotograf 2023©