Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rose&Art Róża Czajka

NIP: 6852341539 REGON: 387269239 38-212 Brzyska, Brzyska 19a

Fotograf 2022

Rose&Art Fotografia Ślubna

Fotograf ślubny Śląsk Rose&Art

Cześć! 

 

Któregoś dnia naszła mnie myśl o stworzeniu stylizowanej sesji ślubnej. Dla niewtajemniczonych jest to sesja dla usługodawców tworzona na potrzeby reklamy i wykorzystania zdjęć do swojej oferty. Jej początek był bardzo trudny i stresujący, ponieważ na początku nie wiedziałam, gdzie mam szukać chętnych usługodawców. Szczególnie trudno było znaleźć florystkę, ponieważ dla niej jest to największy koszt. 

 

Przerosło mnie szukanie i myślałam, że się poddam, ale wpadłam na pomysł, żeby zaangażować kogoś znajomego, dzięki czemu będę mieć większą motywację. Taką osobą była Ola. I zadziałało! Nie wiem na jakiej zasadzie, ale chyba chodziło o to, że jeśli poddam się przed kimś znajomym to uznam to za większą porażkę :D 

 

Stres zaczął się już po znalezieniu chętnych i w trakcie szukania odpowiedniego terminu. Stworzyłam grupę na Facebooku i nie było ŻADNEGO luźnego terminu dla wszystkich. Jedna osoba mogła tylko w weekend, druga tylko w tygodniu... Nie powiedziałabym, że mam zdolności przywódcze, więc stres podczas dobierania terminu myślę, że był na podobnej wysokości co w trakcie sesji stylizowanej.

 

Stylizowana sesja ślubna

06 kwietnia 2021

Piękne neony zapewniła firma Era Drewna.

Dekoracje były zasługą świetnej firmy Rent!t.

Elegancka biżuteria ślubna, o którą najbardziej się stresowałam była od firmy Diamanti.

Mama Oli stworzyła przepiękne zaproszenia.

Przepyszne(sprawdziłam) słodkości to zasługa Darii.

Na początku sesja miała być w stylu rustykalnym/boho, ale w trakcie narodził się pomysł sesji tropikalnej, ponieważ Wolka nie pasowała do ww. stylów. Ze względu na to, że byłam organizatorką, to decydowałam w większości jaki styl ma zostać. Jak trudno nie zauważyć postawiłam na ciemnozielony kolor plus masę ciepłych światełek. Czyli totalnie moje klimaty.

Rewelacyjne kwiaty były od cudownej Ani.

W rolę Pani Młodej i Pana Młodego wcielili się niezastąpieni Klaudia i Dominik.

Zapraszam na mojego Instagrama - znajdziesz tam więcej prywaty i dowiesz się pierwszy_a o najnowszych sesjach.

Cudny makijaż i fryzura to zasługa Asi.

 Ozdoby do włosów są od Marysi i uważam, że zasługują na chwilę do podziwiania. 

Boho suknia była wypożyczona od firmy Janina Kobier suknie ślubne.

A wszystko to działo się na 20m2. Uwierzylibyście?

Szukasz miejsca na sesję na Podkarpaciu? Sprawdź ten post.

Butów użyczyła nam firma My wish Poland.

W trakcie sesji stwierdziłam, że jedyne czego nam brakuje to szampan. Jako, że Wolka mieści się w centrum miasta, Ola zaproponowała, że pójdzie do najbliższego sklepu. Śmiechom nie było końca, wszyscy śmiali się i dokazywali z racji tego, że było to o 10 rano.

Zorganizowanie takiej sesji jest porównywane do małego ślubu. Gdy usłyszałam o tym pierwszy raz pomyślałam "ee tam, niemożliwe". Myliłam się. Nam zabrakło tylko księdza i mógłby to być malutki ślub dla dwojga. 

Każdy wiedział co ma robić, dlatego sesja minęła nam ekstremalnie szybko. Wszystko trwało tylko 6 godzin. Jestem pod ogromnym wrażeniem współpracy z innymi i miło zaskoczona, że kilkanaście zebranych obcych sobie osób może tak świetnie się dogadać i stworzyć piękne rzeczy.

Zobacz jak wygląda reportaż moim okiem z prawdziwego ślubu - kliknij tutaj.

Na sesji panowała świetna atmosfera, mimo, że większość osób się nie znała. Bardzo się z tego cieszę.