Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rose&Art Róża Czajka

NIP:6852341539

REGON: 387269239

38-212 Brzyska, Brzyska 19

Fotograf 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rose&Art Fotografia

Fotograf ślubny Śląsk Rose&Art

Odwiedź mnie:

Cześć!

Obróbka i selekcja zdjęć zajęła mi dłużej niż zazwyczaj, ale i też lepiej. Starałam się, żeby było schludniej i staranniej. Na pewno teraz oglądanie będzie dla Was przyjemnością. 

W kościele byłam już 30min przed uroczystością, żeby zrobić kilka ujęć wewnątrz oraz zdjęcia obrączek i dekoracji. Wnętrze budynku było kłopotliwe przy obróbce - pomarańcz z niebieskością? Nie ma racji, żeby pasowało to do siebie, dlatego zeszłam do szarości a pomarańcz zostawiłam. Ze zdjęć z przysięgi jestem baardzo zadowolona. Mimo trzech osób zajmujących się fotografią i filmem udało mi się znaleźć swoje własne miejsce. Wyjście z kościoła, motory i sala. Ojj jeśli nie byliście na wiejskim weselu to nie wiecie co tracicie. Energia, szał, zaangażowanie i zabawa do rana to tylko kilka słów opisujących co tam się dzieje. Dlatego też prawie połowa zdjęć z tego dnia to tańce. Koniecznie musicie sprawdzić oczepiny! Sami się przekonajcie dlaczego. 

Miłego oglądania, czekam na Wasze reakcje.

Jeśli zdjęcie nie wyświetla się w całości - kliknijcie w nie.

Ślub Magdaleny i Mateusza

27 września 2020
11 września 2021
Mam nadzieję, że tym wpisem zachęcę Was do sesji o poranku :)
27 lipca 2021
Cześć po długiej przerwie! Dzisiaj chcę się podzielić z Wami historią Dominiki i Piotra. Poznaliśmy się rok temu przez jedną z Facebookowych grup, kiedy szukali fotografa na swój ślub. Kilka
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!