Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rose&Art Róża Czajka

NIP: 6852341539 REGON: 387269239 38-212 Brzyska, Brzyska 19a

Fotograf 2022

Rose&Art Fotografia Ślubna

Fotograf ślubny Śląsk Rose&Art

Cześć!

Obróbka i selekcja zdjęć zajęła mi dłużej niż zazwyczaj, ale i też lepiej. Starałam się, żeby było schludniej i staranniej. Na pewno teraz oglądanie będzie dla Was przyjemnością. 

W kościele byłam już 30min przed uroczystością, żeby zrobić kilka ujęć wewnątrz oraz zdjęcia obrączek i dekoracji. Wnętrze budynku było kłopotliwe przy obróbce - pomarańcz z niebieskością? Nie ma racji, żeby pasowało to do siebie, dlatego zeszłam do szarości a pomarańcz zostawiłam. Ze zdjęć z przysięgi jestem baardzo zadowolona. Mimo trzech osób zajmujących się fotografią i filmem udało mi się znaleźć swoje własne miejsce. Wyjście z kościoła, motory i sala. Ojj jeśli nie byliście na wiejskim weselu to nie wiecie co tracicie. Energia, szał, zaangażowanie i zabawa do rana to tylko kilka słów opisujących co tam się dzieje. Dlatego też prawie połowa zdjęć z tego dnia to tańce. Koniecznie musicie sprawdzić oczepiny! Sami się przekonajcie dlaczego. 

Miłego oglądania, czekam na Wasze reakcje.

Jeśli zdjęcie nie wyświetla się w całości - kliknijcie w nie.

Ślub Magdaleny i Mateusza

27 września 2020
03 lipca 2022
Sesja z marca, w której wystąpili: (nicki z instagrama) @roseandart.weddings fotografia i organizacja @kaatiemoon fotografia i organizacja @kruszymki_models modele @ranczo_wiktoryjka miejsce @rinacossack @strefapannymlodej suknie ślubne @giacomo_conti_krakow_outlet garnitur i buty @moonlight.dekoracje.weselne
03 lipca 2022
Zobaczcie reportaż najbardziej wyluzowanej pary EVER, przygotujcie się, bo momentami jest mocnoo!!!
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!