Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rose&Art Róża Czajka

NIP: 6852341539

REGON: 387269239

38-212 Brzyska, Brzyska 19a

Fotograf 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rose&Art Fotografia

Fotograf ślubny Śląsk Rose&Art

Hej Wam! 

Zmiany, zmiany i zmiany, czyli to co się u mnie ostatnio dzieje. Ale jakie dokładnie? Związane z moim stylem pracy i fotografii. Po pierwsze dbam o jakość zdjęć odpowiednią do rodzaju ich wykorzystania, po drugie skupiam się, aby na Instagramie panowała jednolitość i perfekcja. Co będzie się również przekładać na styl moich fotografii. Mianowicie wracam do ciepłych barw. Moje zdjęcia będą w kolorystyce pomarańczowo - żółtej. Będą się pojawiać także intensywne zielenie, czyli to co uwielbiam. W poście na Instagramie też to wyjaśniłam, ale po co to robię? Po to, żeby w pełni wyrobić swój własny styl. Pobawiłam się fotografią i nadszedł czas na "dorosłość fotograficzną." Ja sama wolę, gdy ktoś dba o to, ma spójną kolorystykę - lepiej się to ogląda. 

W dzień sesji wracałam z Katowic do Brzysk. Była to sobota i miałam zaplanowane dwie sesje. Wstałam przed 6 rano i jechałam prawie 3h. Byłam zmęczona dniem już przed pierwszą sesją, a mimo to, był to najlepszy dzień fotograficzny. Najpierw pojechałam nad wodospad. Droga w dwie strony wynosiła prawie 2h, sama sesja 1h, ale starałam się naładować pozostałą energią do sesji z Pauliną. Była to zwycięska sesja konkursowa organizowana na relacji na Instagramie. (Jeśli nie chcecie przegapić kolejnego konkursu śledźcie mnie). Wiedziałam, że ta sesja będzie super. Pomysł Pauliny na nią był genialny - całkowicie moje klimaty, czyli styl boho. A z taką twarzą zdjęcia robiły się same. Dodałam kilka pomysłów na kadry od siebie i tadam! Kolejna przełomowa sesja mojego życia. Dodatkowo została wyróżniona przez Niezłe Aparaty (wyróżnienie możecie zobaczyć na samym końcu posta). Widząc DM od Niezłych autentycznie się wzruszyłam. Zdjęcie wybrano spośród 14 tys. fotografii spod hasztagu #niezleaparaty i jest w top 29.  Sam hasztag mieści o wiele więcej zdjęć. Zdjęcie także zostało opublikowane na fanpejdżu FB "FOTOGRAFIA". Magia! Dziękuję i zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Poprzedni wpis.  

 

Róża

Sesja konkursowa z Pauliną

05 sierpnia 2020

A to zdjęcie zostało wyróżnione przez Niezłe Aparaty! Jest mi niezmiernie miło. Możecie zobaczyć jak wysoki poziom mają zdjęcia z best of danego miesiąca klikając przycisk obok. Mega wyróżnienie za które jestem ogromnie wdzięczna.

Best of lipca #niezleaparaty

06 stycznia 2022
Regulamin sklepu internetowego Sklep Rose&Art określający m.in. zasady zawierania umów sprzedaży poprzez Sklep, zawierający najważniejsze informacje o Sprzedawcy, Sklepie oraz o prawach Konsumenta § 1 Definicje § 2 Kontakt ze
06 stycznia 2022
Polityka prywatności serwisu http://rozaczajka.pl 1. Informacje ogólne Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług firmy Rose&Art
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Interesuje Cię podobna sesja? Napisz do mnie korzystając z formularza poniżej.