Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rose&Art Róża Czajka

NIP: 6852341539 REGON: 387269239 38-212 Brzyska, Brzyska 19a

Fotograf 2022

Rose&Art Fotografia Ślubna

Fotograf ślubny Śląsk Rose&Art

Witaj!

 

Nazywam się Róża Czajka. Fotografią zajmuję się od maleńkiego. Od zawsze drzemała we mnie pasja do robienia zdjęć. Od 5 lat buduję swoją markę. Jestem osobą spontaniczną i lubiącą wyzwania. Posiadam ogromną wrażliwość, którą potrafię przerzucić na fotografię. Nic mnie tak nie zachwyca jak uchwycone piękno na zdjęciu. Ty też możesz się na nim znaleźć.

 

Najważniejsze dla mnie jest to, aby czuć się swobodnie. Wtedy powstaje duża szansa na uzyskanie naturalności i pięknych zdjęć. Wszystko przychodzi z czasem, z każdą minutą się rozluźniamy i powstaje fantastyczna więź. Dzięki niej możemy działać w stu procentach. W głowie pojawia się mnóstwo nowych pomysłów, a ciało przed obiektywem jest naturalne.

 

Zdjęcia jak z płatka.

Kilka słów o mnie

 

 

poznajmy się bliżej

DLACZEGO FOTOGRAFIA?

Gdy jako dziecko zobaczyłam aparat po raz pierwszy uznałam to za coś magicznego i nierealnego. W wieku kilku/kilkunastu lat uwielbiałam tajemniczość i naturę. Fotografie umożliwiają mi zapis moich wspomnień na swój własny sposób. Tworzyłam zdjęcia każdej chwili i bardzo mi się to podobało. Zostałam z aparatem do dzisiaj wraz z chęcią dzielenia się z innymi. Wyrażam siebie i kocham to robić. Nie wyobrażam sobie życia bez aparatu.

JAKI MAM STYL?

Moje zdjęcia wyróżniają się naturalnością chwili, ale również małą ilością postprodukcji. Często zobaczycie na nich pomarańczowe kolory zachodzącego Słońca, ponieważ jest to mój ulubiony kolor na zdjęciach. Uwielbiam zdjęcia tworzone w naturze, w tajemniczych lasach, na piaszczystych plażach, na kwiecistych łąkach, w bajkowych sadach.

CO MNIE WYRÓŻNIA?

Wyróżnia mnie sposób podejścia do klienta, komunikacja oraz staranność wykonywanej pracy. Chcę, aby sesja była dla Ciebie dobrą zabawą, cieszeniem się z małych rzeczy i spojrzeniem na siebie od najlepszej strony. Kolejnym wyróżnikiem jest ekologia i podejście do natury. Staram się, aby mój styl pracy od A do Z był naturalny. Zaczynając na kontakcie z klientem a kończąc na pakowaniu odbitek.

Róża Czajka fotograf Ślubny ślub sesja zdjęciowa
Róża Czajka fotograf Ślubny ślub sesja zdjęciowa
Róża Czajka fotograf Ślubny ślub sesja zdjęciowa

Na zdjęciu mam 7 lat i pierwszy raz widzę na oczy profesjonalną lustrzankę. Ksiądz robił nam zdjęcia klasowe i sięgając wstecz myślę, że tutaj narodziła się moja miłość do fotografii. Widząc aparat byłam zachwycona! Nie miałam pojęcia, że zdjęcia mogą tworzyć się tak szybko. Wcześniej miałam okazję widzieć kliszę filmu, ale niestety nie wywarła na mnie takiego wrażenia jak postępująca technologia. Zauważcie, że obok głowy mam wystającą i niezaplanowaną na zdjęciu różę.