Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rose&Art Róża Czajka

NIP:6852341539

REGON: 387269239

38-212 Brzyska, Brzyska 19

Fotograf 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rose&Art Fotografia

Fotograf ślubny Śląsk Rose&Art

Odwiedź mnie:

Witam wszystkich ponownie na moim blogu!

 

SEO mówi, że na taki artykuł potrzeba przynajmniej trzystu słów. Ale dzisiaj na pewno tyle nie wypiszę. Wczoraj spontanicznie zapytałam Sabinę czy się spotkamy i pójdziemy na sesję. Zgodziła się! I tak powstała kolejna wspaniała sesja z jej udziałem. Podczas wykonywania tych zdjęć bałyśmy się, że spotkamy dziki albo inne stworzenia. Ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło.

W skrócie powiem, że to miała być eksperymentalna sesja. A przede wszystkim pierwsze ujęcia takie były. Powiedzmy sobie szczerze - to nie są jakieś wybitne zdjęcia, potraktujmy to jako zabawę fotograficzną. Nie znaczy to, że one mi się nie podobają. Podobają mi się i to bardzo! Zdjęcia ze światłami samochodu w ogóle przeszły moje najśmielsze wyobrażenia. W pewnej chwili zaczęła powstawać mgła. Lepszych warunków nie mogłam sobie wymarzyć. Myślałyśmy czy nie poczekać do wschodu i pójść na pobliski Liwocz, ale zrezygnowałyśmy z pomysłu. Zapomniałam dodać, że ja też się załapałam na fotki.

 

Dajcie znać czy Wam też się podoba. Wasz feedback jest dla mnie najważniejszy. Polecam obrócić ekran telefonu.

Róża

 

Nocna sesja z Sabiną

02 czerwca 2020
11 września 2021
Mam nadzieję, że tym wpisem zachęcę Was do sesji o poranku :)
27 lipca 2021
Cześć po długiej przerwie! Dzisiaj chcę się podzielić z Wami historią Dominiki i Piotra. Poznaliśmy się rok temu przez jedną z Facebookowych grup, kiedy szukali fotografa na swój ślub. Kilka