Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rose&Art Róża Czajka

NIP:6852341539

REGON: 387269239

38-212 Brzyska, Brzyska 19

Fotograf 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rose&Art Fotografia

Fotograf ślubny Śląsk Rose&Art

Odwiedź mnie:

Hej! 

 

Ostatnio napisałam do tej pięknej pary - Ani i Jaśka z prośbą o zapozowanie przed moim obiektywem. Chciałam stworzyć klimatyczną sesję nocną i chyba mogę pochwalić się efektami. Spójrzcie sami. Mniej więcej orientowałam się gdzie będą światełka, ale takich neonów to się w życiu nie spodziewałam! Coś fantastycznego. Niepozorne miejsce, a jednak. To był bardzo miło spędzony czas. Mówiliśmy o tym jak Katowice pod względem kulturowym się rozwinęły - rynek w ciągu ostatnich lat przeistoczył się z brzydkiego kaczątka w dorodnego łabędzia. Przyjeżdżają foodtrucki a DJ gra dobrą muzykę. Lokalsi chętnie z tego korzystają - nie widziałam takiego tłumu od świąt Bożego Narodzenia. Podobno rynek kiedyś świecił pustkami. Podeszliśmy też do spodka na wydarzenie zwane Gastro fajer. Tam to dopiero się dzieje! Można zjeść, posłuchać dobrej muzyki, a nawet obejrzeć film w kinie plenerowym czy posłuchać alternatywnej muzyki na żywo. Klimatycznie i miło. Na pewno przyjdę w któryś weekend, bo trwa to przez całe lato! My w poniedziałek tylko zrobiliśmy zdjęcia, dodatkowo pomogłam mojej parze, bo akurat szukali jakichś pobliskich foodtrucków. Przy okazji serdecznie pozdrawiam panią, która myślała, że robię zdjęcia na stronę wydarzenia. Stety niestety nie robiłam, może następnym razem haha. 

 

Zapraszam do kontaktu, jeśli też chcielibyście sesję rodem z "Cyberpunk 2077".

 

 

Czy według Was lepsza jest taka galeria zdjęć, czy poprzedni układ? Mi bardziej odpowiada układ z galeriami jest szybszy i o wiele wygodniejszy. Napiszcie mi w komentarzu jak uważacie, proszę. Jeśli będzie duży odzew, to wrócę do poprzedniego. Pamiętajcie, że są dwie galerie - na zdjęcia poziome i pionowe.

Ściskam, 

Róża

 

Nocna sesja narzeczeńska

07 lipca 2020
11 września 2021
Mam nadzieję, że tym wpisem zachęcę Was do sesji o poranku :)
27 lipca 2021
Cześć po długiej przerwie! Dzisiaj chcę się podzielić z Wami historią Dominiki i Piotra. Poznaliśmy się rok temu przez jedną z Facebookowych grup, kiedy szukali fotografa na swój ślub. Kilka